poniedziałek, 17 stycznia 2011

dla wszystkich starczy miejsca...

Witajcie...
Właściwie pierwszy post dedykowany być powinien wszystkim blogowiczom.więc dedykuję:) Waszych blogów przejrzałam całe mnóstwo.Niektóre są piękne,a dzieła w nich ukazane są Dziełami Niesamowitymi.Podziwiam i szczerze gratuluję.Więc oto chciałabym dołączyć do Waszej społeczności.Blog mój jeszcze niedopracowany,wiele rzeczy wciąż mnie przerasta, więc przymknijcie oko,proszę, na niedoskonałości...Wciąż walczę z moim aparatem by w końcu zrobił w miarę fajne zdjęcia tego co chcę pokazać,a on tymczasem uparcie tkwi przy swoim i nie chce mnie słuchać...Stąd dziś tylko tekst:( ale to tak chwilowo.
...dla wszystkich starczy miejsca?...

4 komentarze:

 1. No cóż, Julinko, czekamy, czekamy na wszystko, co bedzie sie tu dzialo... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :)
  Serdecznie dziękuję za odwiedziny i głos w dyskusji, a Tobie życzę dużo wytrwałości, cierpliwości i przede wszystkim CZASU na blogowanie!
  Trzymam kciuki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. No witaj Mamuśka. To takie oficjalne powitanie :). Cieszę się, że w końcu uwierzyłaś w swoje możliwości i dołączyłaś do świata "blogerów". Nie poddawaj się. Mam nadzieję, że będziesz bardziej wytrwała ode mnie :). Śmiało pokazuj te swoje cudeńka- bo masz co pokazać :)widziałam:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy Cię serdecznie. Czy wiesz kto Cię dziś odwiedził... To nie pytanie, to zagadka.
  Jeśli zgadniesz kto to taki to dostaniesz dwa buziaki. Jeśli zgadniesz, że to ja to dostaniesz jeszcze dwa :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)