piątek, 14 grudnia 2012

Podziękowania, to po pierwsze...No i oczekujemy...

Witajcie,
po pierwsze DZIĘKUJĘ...Wczoraj Pani listonosz przyniosła awizo, że paczka na poczcie. Że duża i nie zmieściła się do torby. Że odebrać trzeba po 18. No to poszłam. Patrzę...adres Janeczki...I już widziałam, że paczka kryje kawał serducha naszej Kochanej...Nie pomyliłam się...Jakiś czas temu wysłałam dla Janeczki i Brysi dwa wisiorki, TUTAJ można zerknąć. Ale nie pomyślałam, że "zemsta" nastąpi tak szybko:))))) A to co Janeczka wysłała, przyprawiło mnie o wielkie wzruszenie i zachwyt...Spójrzcie, proszę...Brakło mi słów, Janeczko...Ty sama wiesz ile ciepła podarowałaś mi przede wszystkim słowem dobra jakie zostawiłaś tu nie raz...Dziękuję Ci za prezent...Jest po prostu piękny...

A my oczekujemy Świąt Narodzenia Pana. Już za chwilę niedziela Gaudete więc można wyciągać ozdoby powoli i sprawić, że w domu rozbłysną światła świec...Co roku obiecuję sobie, że zmienię kolorystykę ozdób, że tym razem będzie inaczej...I co?I zawsze pozostaję wierna czerwieni.:) Coś w tym jest, że czerwień przywodzi na myśl Ten Czas...Również w strojach i biżuterii. W takim klimacie powstał naszyjnik, który poniżej. Czerwień, róże, kryształki Swarovskiego, koral...Świąteczny...
Za to hiacynt mego Syna kwitnie na przekór zimie obdarzając nas pięknym zapachem i przypominając, że owszem!zima!święta!ale...wiosna i tak przyjdzie...:)))) 
Pięknego dnia.
j.
PS. Zapisy na CANDY TUTAJ. Zapraszam serdecznie:) 


8 komentarzy:

 1. Piękne to wszystko - miła taka "zemsta".
  Moja już wkrótce (skończyłam już i wszystko gotowe), teraz tylko muszę dotrzeć do poczty. Piękny hiacynt- zimę mamy ładną ale jednak po stokroć wolę wiosnę i np takie hiacynty, tulipany i przebiśniegi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezenty wspaniałe, a hiacynt cudny:) Naszyjnik w kolorze rzeczywiście bardzo świątecznym, zaparło mi dech, jest prześliczny:) Cudownie, że znajdujesz czas na tak piękną twórczość. Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że zemsta już na miejscu. Cieszę się, że coś ode mnie będzie z Wami w święta. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello my dear friend, and I was reading your website, I just wanna say I really love it! The overall look of your website is fantastic , as well as the content! Congratulations for your amazing work ! I follow your blog (170)... Hope you'll follow me back.... I wish you Happiness and Joy… And Blessings for the New Year. I wish you the best of everything… That you so well deserve.
  Greetings from Rio de Janeiro/ Brasil
  Nelson

  OdpowiedzUsuń
 5. syn ma wiosne w sercu, to nic dziwnego, ze kwitnie wszystko... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. z hiacynta niezły gagatek :) Naszyjnik szalenie elegancki, na bogato, a co! Idealny na sylwestra :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hiacynt pięknie pachnie a Janeczka cudnie Cię obdarowała :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)