środa, 21 listopada 2012

Anonimowy...

Pisząc poprzedniego posta miałam maleńki plan...Celowo nie podałam imienia mojej Małej, licząc, że ktoś z Was odgadnie lub po prostu poda:) Dla tej osoby przygotowany był drobny upominek. I owszem, taki komentarz pojawił się jako pierwszy, zostawił go ktoś...anonimowy. Nie wiedząc co zrobić, pomyślałam, że po prostu zaproszę tę osobę by się odezwała na maila do mnie...Co też niniejszym czynię:) Kimkolwiek jesteś, odezwij się, proszę:) I jakoś przekonaj że tamten komentarz był Twój:) Będę czekać tydzień czyli do przyszłej środy. Jeśli nikt się nie odezwie, nagroda zostanie dołożona do nagrody najbliższego candy:) Chyba uczciwie, jak myślicie?:)
Drobiazg przygotowany przeze mnie to wisiorek. Ten oto:Słonecznik bo warto patrzeć w stronę Słońca. Zegar bo póki czas mamy...I klucz wiolinowy bo Muzyka łączy...

Zrobiłam jeszcze dwa wisiorki dla cudownej, przemiłej Osoby i Jej Córki. Nie mogę jednak zdradzić kim jest bo pewnie to czyta a wisiorki jeszcze nie powędrowały do Pań:) 

Katusowy:) z kluczykiem:)


oraz różany z torebusią jak u Mamy Muminka:) 


Kończąc, potwierdzam, moja Córcia to Rita. Perełka.:) 
Pięknego wieczoru.
j.


7 komentarzy:

 1. Spóźnione życzenia dla Córci:).
  Naszyjniki są przepiękne i trochę tajemnicze....
  Dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymyśliłaś piękne naszyjniki!
  Na pewno dziewczynki będą zachwycone :).
  Podziwiam też ikonę. Widzę, że masz mnóstwo pomysłów :).
  Cieplutko pozdrawiam Ciebie i Twoje Pocieszki :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha, ha i to jestem tą cudowną i przemiłą osobą?? Ale mnie zaskoczyłaś. Cieszę się bardzo i mocno żałuję, że nie możesz zobaczyć ogromnej radości Brysi. Ściskam mocno i buziaki przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi że do mnie trafiłaś i zostawiłaś swój ślad. Ładne rzeczy robisz i twórz dalej bo miło się czyta co piszesz i ogląda co tworzysz.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to mam nadzieję, że ten Gall Anonim się znajdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne :)uwielbiam takie drobiazgi

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)