wtorek, 20 listopada 2012

Rodzina Święta

Są takie dni, gdy przerasta codzienność. Gdy sąsiad robi remont i dzieci nie można uśpić. Gdy za oknami między jednym a drugim przekleństwem panowie próbują ocieplić blok. Gdy czego się nie dotknie to się sypie jakby było z nagle innej materii. Gdy wypowiadane słowa rozumiane są tak opacznie, że aż nie do uwierzenia. Gdy dorastające dziecko zaczyna wyrażać swoją niezależność w bardzo ekscentryczny sposób. Gdy nie można dzieci zapiąć do fotelika samochodowego bo pasy są za krótkie.Gdy jakoś sił brakuje by walczyć, szukać tego co zginęło...Gdy...Gdy...Gdy...Są takie dni...
To wczoraj właśnie był taki dzień.
Wieczorem kojące Spotkanie z P.J....I lepiej...Słodko...
Ikona-nie-Ikona z Rodziną Świętą. Ciąg dalszy prezentu, a raczej główna jego część.Pozostałe: TU. Miała być...wyraźna, bo Ciocia kończy 90 lat więc wiadomo;)) W...żywych kolorach, najlepiej taka ładna Maryja...Ale do samej ładnej Maryi dołączył Józef i mały Jezus. No i tak to wyszło:) Stylistyka nie do końca moja ale cóż zrobić?:)))


Ikona zgłoszona do wyzwania w Szufladzie . 
Bardzo chcę Wam podziękować. Za każde słowo zostawione tu. Za życzenia dla R.(wyjaśniam od razu, że to nie Małgosia:) Powstała pewna zagadka dotycząca imienia mojej R.:) bo Małgorzata to perła, a imię mojej Maleńkiej to...perełka:))) ) 

Życząc Wam pięknych chwil przytulam.j.

8 komentarzy:

 1. Twoja Maleńka to Rita :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekna Ikona. U Ciebie zawsze tyle slow, ktore chetnie sie czyta.
  Milego dnia.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ta Święta Rodzina w Twoim wykonaniu.:-)Aż na serduszku mi się jakoś ciepło zrobiło...:-)Pozdrawiam serdecznie!:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, są takie dni... Nie wiem, jak R. ma na imię, ale na pewno ładnie:) A ikona na pewno cioci się spodoba:)

  OdpowiedzUsuń
 5. i zapomniałam- takie dni są po to, by mogły minąć ....

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale są też znacznie milsze dni, i wtedy te wszystkie "gdy" idą w niepamięć, a zsoataje tylko "teraz"... :) Ikona - niesamowita, taki spokój z niej emanuje. zgłaszaj sie do wyzwania w Szufladzie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję za udział w moim wyzwaniu w Szufladzie! Ikonka mimo, że nie w Twojej stylistyce wyszła piękna. Szczególnie podziwiam takie prace, bo sama nie potrafię malować. Pozdrawiam. Zapraszam też do siebie.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)