czwartek, 22 marca 2012

Kwiaty...

Co dzień chodzimy na spacer Dziewczynkami. Czasem towarzyszy nam Starszy Brat, który ma już swoje życie i nierzadko woli robić coś innego:) Ale przeważnie z nami jest, jeszcze:) Lubię mówić o RR "moje dziewczynki"...Jest w tym coś takiego...nie wiem...niewinnego...Są takie maleńkie...I bardzo nie lubiące się ze mną rozstawać...Chłopczyk, gdy był mały, szedł do wszystkich, taki był społecznik...A one lubią być ze mną...Starsza R. uwielbia buty i sukienki:) Kobietki..:) No i chodzimy na spacery i co widzimy?A życie widzimy...Pąki na gałązkach już są...Jakie to niesamowite, wszystko budzi się na wiosnę...Idzie nowe...Dla pewnej ważnej dla mnie M.to wyjątkowe dni...Przeprowadzka, zaczynanie od nowa...Moja M.siły dla Ciebie, wszystko będzie pięknie...

Za kwiatami mi tęskno...


Pięknego wieczoru dla Was...

11 komentarzy:

 1. Cudowne są Twoje dzieła:)
  Miłych, słonecznych spacerów z Dziewczynkami i Ich Starszym Bratem Ci życzę. Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. eh... to są tak filigranowe dzieła... śliczne

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś po cichu marzę o dziewczynce przy której moje życie by zwolniło...:) Teraz mam synka i życie pełne burz i dramatów na najwyższych obrotach! ;) Wiosnę na spacerze podziwiam w biegu hahaha :)
  Uściski i cudownych spacerów z twoimi dziewczynkami :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Te babskie spacerki mają coś w sobie :) Jeszcze troszkę i będzie wspólnie biegać po sklepach z ciuszkami, a potem podkradać sobie z szaf ;))
  A kwiatuszki w pięknej oprawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Julio piękny,nostalgiczny komplecik:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście, więź z córką jest zupełnie inna niż z synem. Nie znaczy,że lepsza, ale po prostu inna...Jakoś rozumiemy się czasem bez słów:)Pięknie napisałaś też w poprzednim poście o stanach granicznych w wychowywaniu dzieci. Na szczęście, więcej jest tych momentów radosnych uniesień, choć z moimi nastolatkami nie jest łatwo:)
  Komplecik bardzo romantyczny.
  Jutro ma być łdnie, więc cudownego spaceru, dla całej Waszej piątki!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka cudna baza z motylkiem.. :

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)