środa, 18 kwietnia 2012

Obdarowana...

Witajcie Kochani, Kochane:)
Zostałam obdarowana i radość z tego jest ogromna:) jakiś czas temu umówiłyśmy z April naszą kochaną na wymiankę:) I jest!!!Tzn.jest prezent wymiankowy ze strony April, bo ja...się spóźniłam ze swoim wymiankowym chustecznikiem:( Mam nadzieję wysłać go na dniach do April...A ja dostałam przepiękne kolczyki!April napisała cały stos maili o tym jakie mają być, a przecież od tak zdolnej Osóbki można przyjąć wszystko, prawda?
Posłużę się zdjęciem Autorki kolczyków, mnie nie udało się zrobić tak dobrej fotki...Oto one:


Piękne są...
W prezencie dostałam jeszcze takie:)))


oraz dwie czekolady, które...z nabożną czcią spałaszował mój Mąż:)))) Droga April, bardzo bardzo bardzo mocno Ci dziękuję!Za cały trud jaki włożyłaś w prezenty...

A poniżej ostatnio szyta broszka sutaszowa. W centrum agat barwiony.
Często myślę ostatnio o tym ile to blogowanie mi dało...Ile dobra z tego się zrodziło...Ile Dusz przyjaznych zostało postawionych na mojej drodze...Dziękuję Wam za to...Za to ciepło, które przesyłacie...Za dobre słowa, za obecność...
Pięknego dnia:*


11 komentarzy:

 1. Witaj! Pozazdrościć kolczyków!!!! Podziwiam prace April na jej blogu. Zresztą tak samo jak Twoje cuda. Broszka piękna!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, wspaniałosci, niech sie dobrze noszą :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne rzeczy dostałaś, rzeczywiście z bardzo zdolną osóbką się wymieniałaś :) chętnie zobaczę też zdjęcie Twojego chustecznika, na pewno będzie równie wspaniały.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałaś piękne kolczyki. Pierwsze - zjawiskowe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście, te kolczyki są śliczne, zresztą obie pary.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też jetem szczęśliwą posiadaczką cudów od April :))Cudna broszka, fajne delikatne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj piękne kolczyki dostalaś..chyba nawet gdzieś czytałam jak można takie zrobić..te kolorki no cudeńka;-)Broszka urocza, a i ja ostatnio dumałam co mi to blogowanie dało..;-)swoje małe ciche i przyjazne sercu miejsce..jest coś w tym prawda???pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nabożną czcią??? To tak w ogóle można?;))
  Cieszę się, że kolczyki Ci się podobają;) A mnie skręca z ciekawości, bo nie uchyliłaś nawet rąbka tajemnicy, czego mogę się spodziewać;) Ale z całą pewnością będzie śliczne;)
  Broszka taka delikatna...
  Ja też cenię sobie blogowe znajomości, takie specyficzne poczucie wspólnoty;)
  P.S. Nie przesadzaj z jakością tego zdjęcia;) Było robione na szybko, dla Ciebie do akceptacji - tak, tak, uwielbiam dopytywać o szczegóły przyszłą właścicielkę, taka przypadłość;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Bardzo piękne kolczyki!Broszka jest cud!
  Google skorzystał z pomocy tłumacza, jeśli istnieją błędy, przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczne kolczyki dostałaś:) Piekny wisior :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)