środa, 10 sierpnia 2011

Klasyki ciąg dalszy, historia pewnej pandorki i troszkę zdjęć...

Na początek ciąg dalszy kryształków Swarovskiego:) Ciąg dalszy małej kolekcji, bardzo pastelowej:)M. jest wspaniałą Osobą.M. obdarza mnie Przyjaźnią i jest to dla mnie wielki zaszczyt...M.chciała mieć pandorkę:) I ja miałam ją zrobić:) ale, tak sobie myślałam, pandorka nie należy do biżuterii gdzie można poszaleć:) A chciałam by M. była zadowolona i by bransoletka była taka szczególnie dla Niej...Pomysł był taki by każda przywieszka, która znajdzie się na bransoletce coś oznaczała, nie była przypadkowa...


Nutka i klucz wiolinowy bo M. żyje z muzyką, M. jest muzykiem i jest świetna w tym co robi...
Bucik bo M.biegnie, ciągle biegnie i będzie biec...do Celu...Drogą wyznaczoną...Najlepszą tylko dla Niej...
Sukienka, bo zawsze podziwiałam M. za styl...Kobiecy, odważny, taki Jej...
I torebka, bo na tej Drodze i wędrowaniu po niej warto mieć przy sobie to co najważniejsze...A trzeba to wszystko gdzieś przecież schować:) Tyle.

Na koniec kilka zdjęć ze skansenu w Chabówce, koło Rabki:) Mój Syn oprócz tego że napawa mnie dumą i jest NAJLEPSZY jest wielkim fanem pociągów:) I dotarliśmy tam gdzie pociągi można oglądać, przytulać, podziwiać:) Ja jakoś specjalnie zachwycona nie byłam;) ale Syn...Nie muszę chyba mówić:) I to najważniejsze:)Serdecznie Was pozdrawiam.
PS. Kajjka ! Wielkie dzięki za wyróżnienie, bardzo mi miło:) Warunki spełniłam kilka postów wstecz:) Dziękuję Wam wszystkim za komentarze i ciepłe słowa. Strasznie to ważne dla mnie...


7 komentarzy:

 1. śliczne kolczyki, takie delikatne

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja kocham te wielkie stare parowozy, one mają duszę;) Ale muszą być na chodzie, a przynajmniej takie sprawiać wrażenie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. M. jest niezwykłą osobą i przyjaźni się z niezwykłą osoba, bo działa to jak magnes a syn musi być niezwykły skoro fascynuje się takimi rzeczami. Słyszałam o przypadku cytowania rozkładu jazdy z pamięci, ale to nie było w Polsce. Każda pasja, fascynacja powoduje, że człowiek jest ciekawszy a czym ta pasja jest bardziej niepospolita to i bardziej niepospolity jest człowiek i wszystko się kręci.

  OdpowiedzUsuń
 4. ... i śliczne kolczyki zwłaszcza te w lekkim brązie i super fotki lokomotyw. Z klimatem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne kolczyki :) a że jestem totalną sroką na takie błyskotki to się napatrzeć nie mogę :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bransoletka dla M. szczególna, a najbardziej podoba mi się ta opowieść o tym, dlaczego w bransoletce znalazły się poszczególne elementy. Gratuluje przyjaźni, wyobraźni i Syna z pasją.

  OdpowiedzUsuń
 7. Błękitne kolczyki s barzdo podobne do moich żółtych, które bardzo lubię. Wcale nie dlatego jak wyglądają, choć wyglądają świetnie, ale dlatego z czym mi się kojarzą.
  Pozdrowienia ślę, tym razem dla syna, cenię sobie wszystkich pasjonatów :D

  OdpowiedzUsuń

dziękuję Ci za komentarz:)